Szervezői lista

28. marosvásárhelyi Tudományos Diákköri Konferencia

Elnök

Varga László

 

Tiszteletbeli elnök

Marton László

 

Főszervezők

Pál Endre Csaba

Simon Bernadett

Szabó Stefánia

Tőkés Nikolett

 

Szervezők:

Helyszíni  feladatokért felelős munkacsoport

Oprisor Kriszta Beáta

Orbán Orsolya

Sebestyén Dósa Réka

Ambrus Krisztina

Bajnoczki Zsuzsanna

Balogh Hanna

Bedea Orsolya

Biró Edina Kata

Biró Ervin Zoltán

Dávid Szilárd

Demeter Orsolya

Elekes Éva

Fekete Pál

Fodor Orsolya Szilvia

Gál Zsuzsa

Győrfi Szidónia Brigitta

Kerekes Karola

Kinda Ágota

Márton Sára

Mekker Vivien

Nagy Orsolya

Nagy-Galaczi Anett

Nagy-György Erzsébet

Sebesi Hanna

Sorbán Gergő

Szabó Katalin- Márta

Szakács Zoltán

Szász Róbert Máté

Tamás Betti

Tankó Molnár Sára

Tar Karola

Vajna Dorka

 

Technikáért felelős munkacsoport

Szőcs Tamás

Nagy Miklós

Antonya Ágnes

Biró Konrád-János

Csató Csongor

Csiki Ferenc Attila

Farczki Dóra

Gáspár Orsolya

Keserű Kriszta

Konrád  András-László

Măgdălina Ovidiu-Cristian

Rédai Ádám

Sárosi Máté

Schmidt Simona

Szőcs Kurkó Sebestyén

 

Ülésvezetői munkacsoport

Fülöp Ágnes

György Attila Tamás

Czink Gergő

Deák Gellért Gedeon

Dósa Bea-Boglárka

Graur Medárd

Kacsó Eszter

Márton Emőke

Máté Linda

Máthé Andrea

Nagy Dávid-Márk

Nagy Eszter

Orbán Sándor

Sikó Beáta

Topor Izabell

Váncza Johanna

 

Fotós munkacsoport

Nagy Szilárd

Bálint Csanád

Balogh Judith

Birton Csaba

Cseke Tibor

Gál Zsombor Zalán

Lukács Márk-Szilárd

Péter Andrea

Szabó Norbert

 

Kommunikációs munkacsoport

Györffy Lilla

Szabó Nándor

Benedek Bianka

Kiss Boglárka

Magos Zsolt

 

Díjazásért felelős munkacsoport

Gálfi Andrea

Bokor Eszter Anna

Ferencz Boglárka

Papp Andrea

Portik Sándor-Szilárd

Sikó Krisztina

Silló Boglárka

Szabó Eszter

Székely Anna-Zsófia

Szilágyi Kinga

 

Korrektúráért felelős munkacsoport

Orbán Zsófia

Bodor Anita

Bogyó Barbara

Domokos Orsolya

Mátis Dóra

Nagy Dávid-Márk

Salló Hanna-Boglárka

Sebesi Hanna

Szőcs Orsolya

Zsido Imola

 

Infóiroda

Csíki Mária Bernadett

Purcar Tia

Szőcs-Trinfa Klementina-Fruzsina

Barthi Dóra

Benkő Csongor

Csibi Melinda

Domokos Orsolya

Erőss Anna

Keresztesi-Kis Dávid

Márk Boglárka

Miklós Noémi

Pap Noémi

Papp Barbara-Blanka

Papp Gyopárka

Rőmer-Ambrus Júlia

Salló Hanna-Boglárka

Simó Andrea

Szőcs Orsolya

Végh Csenge

 

 Workshopért felelős munkacsoport

Kelemen Hanga

Szabó Johanna

Berecki Előd

Fülöp Edina

Hegedűs Mónika

Orbán Szende

Simion Orsolya

Simon Tünde-Mária

Tamás Barbara

 

Protokoll munkacsoport

Capcalo Dániel

Farkas Tamás

Lozsádi Zsombor

Pap Boróka

Simion Orsolya

 

Szponzorokért felelős

Nagy Eszter

Oprisor Kriszta Beáta

Papp Barbara

Portik Sándor-Szilárd

Szilágyi Kinga