Témakör Előadó Cím Helyszín Időpont Létszám Megjegyzés
ÁLTALÁNOS ORVOSI KAR
MŰHELYMUNKÁK
1. Diabetológia Dr. Szabó Mónika A cukorbeteg neuropátiája (szomatikus és autonóm)-a félreismert szövődmény. Elméleti megfontolások és interaktív esetbemutatás. MOGYE, Gyógyszerészeti Kar épülete, I.a amfiteátrum április 4., csütörtök, 16:00 25 diák, III-VI. év  
2. Élettan Prof. Dr. Szilágyi Tibor, Dr. Orbán -Kis Károly és Dr. Mihály István Az epilepszia kísérletes tanulmányozása Élettani Tanszék április 3., szerda, 14:00 10 diák, I-VI. év  
3. Intervenciós kardiológia Prof. Dr. Benedek Imre Akut koronária szindróma Megyei Sürgősség Kórház, Kardiológia Klinika április 4., csütörtök, 14:00 50 diák, I-VI. év  
4. Kardiológia Dr. Frigy Attila, Dr. Kocsis Ildikó drd., Dr. Fehérvári Lajos drd., Dr. Szabó István Adorján drd., Dr. Belényi Boglárka, Dr. Fogarasi Zoltán, Dr. Graur Alexandru Kardiomiopátiák IV. számú Belgyógyászati Klinika, elõadóterem (Gh. Marinescu u. 1., az Urológia Klinika épülete, 3. emelet) április 3., szerda, 14:00 45 diák, III-VI. év  
5. Mikrobiológia Dr. Barabás Hajdú Enikő Parazitológia a XXI. században MOGYE, Gyógyszerészeti Kar épülete, 2-es terem április 4., csütörtök, 19:00 30 diák, I-VI. év  
6. Nőgyógyászat Prof. Dr. Szabó Béla A minimál invazív eljárások szerepe a nőgyógyászati sebészetben Megyei Sürgősségi Kórház, 10. emelet, 1. Szülészeti és nőgyógyászati Klinika, előadóterem április 3., szerda, 18:00 50 diák, I-VI. év  
7. Radiológia Dr. Baróti Beáta Ultrahangos vizsgálat alapjai Megyei Sürgősségi Kórház, Radiológia Klinika, földszint, III. echo április 3., szerda 17:00-20:00 3x8 diák, III-VI. év  
  Dr. Baróti Beáta, Dr. Papp Zsuzsanna Képalkotó eljárások a melldiagnosztikában Megyei Sürgősségi Kórház, Radiológia Klinika, demonstrációs terem április 4., csütörtök 18:00-20:00 25 diák, IV-VI. év  
8. Sebészet Dr. Hankó-Bauer Orsolya Dr. Benedek Zalán Alapvető sebésztechnika - csomózás és varrattípusok MOGYE,1-es és 3-as Anatómia terem április 3., szerda 14:00 25 diák, I-VI. év Részvételi díj: 25 RON
  Dr. Hankó-Bauer Orsolya Dr. Benedek Zalán Gasztro-entero anasztomózisok a felső tápcsatornai sebészetben MOGYE,1-es és 3-as Anatómia terem április 5., péntek, 14.00 25 diák, aki rendelkezik már alap varrás technikával. Részvételi díj: 25 RON
9. Sürgősségi, AIT Dr. Szederjesi János, Dr. Almásy Emőke, Dr. Lazar Alexandra Dr.Petrisor Marius, Dr. Veres Mihály BLS- Alapszintű újraélesztés Szimulációs Központ  április 4., csütörtök, 14:00 3x8 diák  
    Oro-tracheális intubáció     3x8 diák  
    Sürgősségi UH-vizsgálat     3x8 diák  
10. Urológia Prof. Dr. Mártha Orsolya Dr. Vida Árpád Olivér Az inkontinencia korszerű ellátása Marmed április 4., csütörtök, 13.30 30 diák, IV-VI. év  
11. Patológia Dr. Horváth Emőke Színek és àrnyak a patológiában:a tetoválàs Patológia laboratórium április 4., csütörtök 14.30-15.30 20 diák, III-VI. év  
12. Gyereksebészet Dr. Derzsi Zoltán Kummunikáció a daganatos gyerekekkel és szüleikkel a gyereksebész és ortopéd szemszögéből Gyereksebészeti osztály demonstrációs terme április 4., csütörtök 09:00-11:00 15 diák I-VI. év  
13. Bálint-csoport Dr. Munzlinger Attila, Dr. Farkas Evelin Mert az orvos is ember - bevezető a Bálint-csoportba Gecse Dániel előadóterme április 6., szombat, 11.00 20 diák I-VI. év  
GYÓGYSZERÉSZETI KAR
1. Analitikai Kémia dr. Vancea Szende Inzulin mérése HPLC-UV módszerrel Gyógyszerellenőrző laboratórium 38-as terem (uszodával szemben) április 6., szombat, 10:00-12:00, 12:00-14:00 2x5 diák, IV-V. év  
2. Gyógyszer-biotechnológia drd. Boda Ferenc András Kígyóméreg: a toxintól a hatóanyagig MOGYE, Gyógyszerészeti Kar épülete 2-es terem április 4, csütörtök, 16:00 50 diák, I-V. év  
3.Gyógyszertechnológia Dr. Sebe István, dr. Szabó Zoltán Gyógyszeres mikro - és/vagy nanoszálak előállítása electrospinningel Gyógyszerészipari tanszék laboratóriuma április 6., szombat, 10:00 10 diák, IV-V. év  
FOGORVOSI KAR
1. Implantológia dr. Huszár Tamás, dr. Decker Iván Periimplantáris csontpótlás gyakorlata a SmartBuilder titánháló segítségével Studium Alapítvány konferencia terem április 5., péntek, 14:30-16:30 - workshop; 8:30-13:30- előadások 15 diák, IlI. - VI. év Részvételi díj: 20 RON
2. Fogászati fényképezés dr. Kacsó Sándor Fogászati fényképezés FOK Fogszabályozás és gyerekfogászat kezelő április 5., péntek, 15:00-17:00 18 diák, I. - VI. év Akinek van fényképezőgépe, hozza, de ha nincs, az sem gond
3. Fogászati radiológia dr. Pop Silvia Fogászati radiológia (CBCT) FOK Fogszabályozás és gyerekfogászat kezelő április 4., csütörtök, 12:00-14:00 15 diák, IlI. - VI. év Mindenki hozza a saját laptopját és egerét
4. Fogpótlástan dr. Markovics Emese Csonkelőkészítés gyakorlata akrilát és kihúzott fogakon FOK Fantom terem április 3., szerda, 16:00-19:00 10 diák, IlI. - VI. év Részvételi díj: 20 RON
5. Szájsebészet dr. Kemper Róbert, dr. Chikány Tamás, dr. Markgruber Bence Implantáció 3in1: varrástechnika- implantátum behelyezés- lenyomatozás FOK Fogszabályozás és gyerekfogászat kezelő április 5., péntek, 17:00-20:00 30 diák, IlI. - VI. év Részvételi díj: 20 RON
6. Endodoncia dr. Pop Mihai Kofferdám izolálás FOK Fantom terem április 4., csütörtök, 18:00-20:00 16 diák, IlI. - VI. év Részvételi díj: 15 RON
MINDEN KAR SZÁMÁRA
1. Endokrinológia Dr. Kolcsár Melinda Hormonok és a várandósság II-es Nőgyógyászati Klinika előadóterme április 4., csütörtök, 11:30 40 diák, III-VI. év  
2. Genetika Dr. Albert Beáta és Dr. Mara Gyöngyvér A genetika eszközei a humán mikrobiom megismerésében MOGYE, Gyógyszerészeti Kar épülete, számítógépes terem, I. emelet április 5., péntek, 12:00-14:00 25 diák, II-VI. év  
3. Biokémia Dr. Nagy Előd Korszerű analitikai módszerek a biokémiában Biokémia labor április 3., szerda, 19:00 2×15 diák, I-VI. év  

       Általános Orvostudományi Kar

 1. A cukorbeteg neuropátiája (szomatikus és autonóm) - a félreismert szövődmény. Elméleti megfontolások és interaktív esetbemutatás: 

1

Tóth Benedek

ÁOK

V

2

Nánia Csilla

ÁOK

IV

3

Izsák Hunor

ÁOK

IV

4

Ionescu Cristian Norbert

ÁOK

IV

5

Bándi Krisztina

ÁOK

IV

6

Hegyi Lóránd

ÁOK

VI

7

Boros Orsolya

ÁOK

VI

8

Czirjék Orsolya

ÁOK

VI

9

Sándor Izabella

ÁOK

VI

10

Kőműves Zsófia

ÁOK

VI

11

Papp Andrea

ÁOK

III

12

Kovács Barbara Nóra

ÁOK

IV

13

Lacz Eszter

ÁOK

V

14

Nagy Zsuzsanna

ÁOK

V

15

Baki Henrietta Ildiko

ÁOK

IV

16

Szőcs Álmos

ÁOK

III

17

Csete Miklós

ÁOK

V

18

Tóth Orsolya

ÁOK

V

19

Zsunkuly Ágnes

ÁOK

IV

20

Buksa Sándor- Botond

ÁOK

V

21

Fülöp Sarolta

ÁOK

VI

22

Varga Boglárka

ÁOK

VI

23

Nagy Réka-Brigitta

ÁOK

VI

24

Sipos Gergely  

ÁOK

VI

25

Somai Zoltán Florián

ÁOK

III

 

2. Élettan - Az epilepszia kisérletes tanulmányozása

1

Ambrus Bernadett

ÁOK

VI

2

Kiss-Miki Renáta

ÁOK

V

3

Szőcs Szilárd

ÁOK

VI

4

Molnár Evelyn - Ágnes

ÁOK

III

5

Laczkó Andrea

ÁOK

VI

6

Coman Cristina

ÁOK

VI

7

Nemes Kinga

ÁOK

IV

8

Nagy Noemi

ÁOK

IV

9

Fazakas Ágota

ÁOK

II

10

Sikó Beáta

ÁOK

II


3. Akut koronária szindróma:

1

Mátyás Botond - Barna

ÁOK

V

2

Tanko Balázs

ÁOK

IV

3

Szántó Tamás-Gellért

ÁOK

IV

4

Szász Edina

ÁOK

IV

5

Gagyi Endre-Botond

ÁOK

IV

6

Pál-Jakab Ádám

ÁOK

IV

7

Bede Zsófia

ÁOK

II

8

Barothi Lóránt

ÁOK

II

9

Pauliuc Henrietta Ildiko

ÁOK

II

10

Zsigmond Regina

ÁOK

I

11

Egyed Anita

ÁOK

I

12

Erőss Anna

ÁOK

I

13

Gal Andrea Katalin

ÁOK

I

14

Szotyori Orsolya

ÁOK

II

15

Salló Hanna-Boglárka

ÁOK

I

16

Veres Adrienn Brigitta

ÁOK

I

17

Málnási Zsuzsánna

Asszisztenskepzo

III

18

Domokos Orsolya

ÁOK

I

19

Györgydeák Péter

ÁOK

IV

20

Jakab Abigél

ÁOK

I

21

Babes Ardai István

ÁOK

I

22

Sándor Boglárka

ÁOK

I

23

Lőrincz Kincső

ÁOK

II

24

Peti Alpar

ÁOK

V

25

Hajdó Roland

ÁOK

II

26

Biro Ervin

ÁOK

II

27

Balogh István

ÁOK

II

28

Nagy Edmond

ÁOK

IV

29

Tofalvi Annamária

ÁOK

I

30

Vari Andrea-Antonia

ÁOK

II

31

Bimbó Botond

ÁOK

III

32 

Kirei Noémi 

ÁOK 

IV 

33 

Gyorgydeak Peter 

ÁOK 

IV 

34 

Delne Attila 

ÁOK 

III 

35 

Demeter Bernadett 

ÁOK 

III 

36 

Imre László 

ÁOK 

III 

37 

Málnási Zsuzsánna 

Asszisztensképző 

III 

38 

Buzogány Bernadett-Andrea 

ÁOK 

II 

39 

Lajos Anna Rebeka 

ÁOK 

V 

40 

Lukács Izabella 

ÁOK 

I 

41 

Tőkés Nikolett 

ÁOK 

II 

42 

Vajna Dorka 

ÁOK 

II 

43 

Tamás Barbara 

ÁOK 

II 

44 

Deé Erika 

ÁOK 

IV 

45 

Miklós Rózsa 

ÁOK 

II 

46 

Dénes Hilda 

ÁOK 

IV 

47 

Deac Evelyn 

ÁOK 

IV 

48 

Bögözi Réka 

ÁOK 

V 

49 

Karácsony Fejér Tímea 

ÁOK 

III 

50 

Abodi Szilárd 

ÁOK 

II 

51 

Demeter Botond 

ÁOK 

IV 

52 

Kőműves Zsófia 

ÁOK 

VI 

53 

Bordi Beatrix 

ÁOK 

II 

54 

Nemes Kinga 

ÁOK 

IV 

55 

Nagy Noémi 

ÁOK 

IV 

56 

András Krisztina 

ÁOK 

III 

57 

Kántor Kinga 

ÁOK 

III 

58 

Dohotar Izabella 

ÁOK 

III 

59 

Domokos Ágota 

ÁOK 

V 

60 

Sipos Mónika 

ÁOK 

I 


4. Kardiomiopátiák: 

1

Pop Tímea-Bianka

ÁOK

VI

2

Heidenhoffer Erhard

ÁOK

IV

3

Izsák Róbert-Csaba

ÁOK

IV

4

Benkő Tímea-Noémi

ÁOK

IV

5

Pál Erzsébet Gizella

ÁOK

IV

6

Cseke Judit

ÁOK

IV

7

Sárközi Dániel László

ÁOK

IV

8

Pfeifer Hannelore

ÁOK

III

9

Raul Andrea

ÁOK

III

10

Zsigmond Előd János

ÁOK

III

11

Petrás Henrietta

ÁOK

III

12

Vida Adorján

ÁOK

III

13

Fetco Mark -Roland

ÁOK

IV

14

Antal Mercédesz Barbara

ÁOK

IV

15

Balogh Franciska

ÁOK

V

16

Fülöp Emőke

ÁOK

IV

17

Szabó Szende-Borbála

ÁOK

III

18

Forró Anna-Bíborka

ÁOK

IV

19

Belenyesi Helga

ÁOK

III

20

Tóth Zsófia

ÁOK

III

21

Farkas Ádám

ÁOK

IV

22

Dobos Agota

ÁOK

IV

23

Capcalo Dániel

ÁOK

III

24

Ordog Andrea

ÁOK

IV

25

Demeter Botond

ÁOK

IV

 

26

Dobai Bernadett Miriam

ÁOK

IV

27

Balog Edina

ÁOK

IV

28

Dobos Norbert

ÁOK

III

29

Sata Krisztina

ÁOK

IV

30

Czundel Angéla

ÁOK

IV

31

Jakab Irénke Andrea

ÁOK

III

32 

Gerculy Renáta Zsuzsanna 

ÁOK 

VI 

33 

Csatlós Andrea 

ÁOK 

IV 

34 

Tamás Barna-Miklós 

ÁOK 

IV 

35 

Berecki Bernadett 

ÁOK 

VI 

36 

Lántzky Andrea 

ÁOK 

VI 

37 

Bartalis Eszter 

ÁOK 

V 

38 

Benkő Csongor 

ÁOK 

IV 

39 

Bacsó Brigitta Irén 

ÁOK 

V 

40 

Bakó Katalin 

ÁOK 

IV 

41 

Málnási Zsuzsánna 

EFK 

III 

42 

Mares Eszter 

ÁOK 

III 

43 

Baki Henrietta-Ildikó 

ÁOK 

IV 

44 

Prém Mátyás 

ÁOK 

III 

45 

Tamás Katalin 

ÁOK 

IV 

 

5. Parazitológia a XXI. században

1

Tamás Zsolt Mihály

ÁOK

VI

2

Csomay Károly

ÁOK

VI

3

Marton Noémi Kinga

ÁOK

VI

4

Sparks Jason

ÁOK

V

5

Orbán Renáta Adrienn

ÁOK

V

6

Benkő Csongor

ÁOK

IV

7

Péter Andrea

ÁOK

II

8

Orbán Sándor

ÁOK

II

9

Gyepesi Szilárd

ÁOK

V

10

Balló Fruzsina

ÁOK

II

11

Kész Zsuzsánna Krisztina

ÁOK

IV

12

Simó Andrea-Ildikó

ÁOK

II

13

Csiki Henriette

ÁOK

III

14

Domokos Zsófia

ÁOK

III

15

Ferencz Zsuzsa

ÁOK

II

16

Koncz Krisztina

ÁOK

VI

17

Szabó Márk Ádám

ÁOK

I

18

Murgui Péter-Zoltán

ÁOK

V

19

Petho Ildiko

CMTPCF

II

20

Dósa Sarolta

ÁOK

II

21

Pénzes Tekla

ÁOK

II

22

Márton Júlia

ÁOK

II

23

Zeces Ivett

ÁOK

II

24

Molnár Gyopár Beáta

ÁOK

VI

25

Böjthe Bernadett

ÁOK

VI

26

Székely Dalma

Gyógytorna

V

27

Györffy Lilla

ÁOK

I

28

Matis Dora

ÁOK

II

29

Bozsányi Szabolcs

ÁOK

VI


6. A minimál invazív eljárások szerepe a nőgyógyászati sebészetben

1

Molnár Tímea

ÁOK

III

2

Ladányi Emmánuel

ÁOK

VI

3

Kolumbán Szilárd-Szilamér

ÁOK

VI

4

Egyed Erika Zsuzsánna

ÁOK

VI

5

Köllő- Fehérvári Adrienn

ÁOK

VI

6

Furmann Dora

ÁOK

VI

7

Varró Ágota-Orsolya

ÁOK

VI

8

Galiger Barbara

ÁOK

VI

9

Miklós Stefánia

ÁOK

IV

10

Csorvási Melinda

ÁOK

II

 

11

Ioó Kinga-Imola

ÁOK

II

12

Potra Hanna

ÁOK

I

13

Jurje Monica-Melinda

ÁOK

II

14

András Krisztina

ÁOK

III

15

Juszel Petra

ÁOK

II

16

Bodó Annamária

ÁOK

I

17 

Máté Dóra 

ÁOK 

III 

18 

Kovács László 

ÁOK 

I 

19 

Bálint Dóra-Sarolta 

ÁOK 

IV 

20 

Bod Réka 

ÁOK 

III 

21 

Bod Réka 

ÁOK 

III 

22 

Barabás Andrea Szidónia 

ÁOK 

VI 

23 

Tóth Ádám 

ÁOK 

III 

24 

Karsai Judith Àgnes 

ÁOK 

IV 

25 

Ary Dalma 

ÁOK 

II 

26 

Kovács Izabella 

ÁOK 

V 

27 

Selyem Zorán Tibor 

ÁOK 

II 

28 

Ianko Abigél 

ÁOK 

II 

29 

Pál Erzsébet Gizella 

ÁOK 

IV 

30 

Sárközi Dániel László 

ÁOK 

IV 

31 

Tifán Noémi-Bernadett 

ÁOK 

VI 

32 

Antal Hajnalka 

ÁOK 

IV 

33 

Király Anita 

ÁOK 

II 

34 

Ferencz Bence 

ÁOK 

V 

35 

Ferenczy Anita 

ÁOK 

V 

36 

Gocsman Eszter 

ÁOK 

V 

37 

Szakács Kinga 

ÁOK 

V 

38 

Szodorai Rita 

ÁOK 

V 

39 

Demián Monica-Beáta 

ÁOK 

V 

40 

Boros Orsolya 

ÁOK 

VI 

41 

Farkas Ádám 

ÁOK 

IV 

42 

Faludi Norbert 

ÁOK 

III 

43 

Dömötör Zsuzsa Réka 

ÁOK 

V 

44 

Miklós Adél Katalin 

ÁOK 

VI 

45 

Laszlo Szabolcs Attila 

ÁOK 

V 

46 

Nagy Laszlo 

ÁOK 

IV 

47 

Jakab Nándor 

ÁOK 

III 

48 

Dragomir Norbert 

ÁOK 

I 

49 

Bonta Alfréd 

ÁOK 

I 

50 

Damokos Kinga 

ÁOK 

II 

 

7.Ultrahangos vizsgálat alapjai

 

17:00-18:00

   

1

Dömötör Zsuzsa Réka

ÁOK

V

2

Nagy Réka-Brigitta

ÁOK

VI

3

Almasi Maria-Magdolna

ÁOK

IV

4

Kató Anita

ÁOK

VI

5

Jánosi Kristóf-Ferenc

ÁOK

VI

6

Dombi Dalma Orsolya

ÁOK

V

7

Orbán Eszter-Antónia

ÁOK

VI

8

László Szabolcs Attila

ÁOK

V

 

       18:00-19:00

   

9

Kocsis Loránd

ÁOK

V

10

E. Balog Gyöngyvér

ÁOK

IV

11

Antal Tímea

ÁOK

VI

12

Andras Beata

ÁOK

VI

13

Bacsó Brigitta Irén

ÁOK

V

14

Szabó Tímea Magdolna

ÁOK

VI

15

László Nimród

ÁOK

V

16

Bako Reka

ÁOK

VI

 

   19:00-20:00

   

17

Geréd Bíborka

ÁOK

IV

18

Nagy Heléna- Denisza

ÁOK

III

19

Miklós Szidónia

ÁOK

III

20

Kisgyörgy Réka

ÁOK

V

21

Krányák Dóra

ÁOK

VI

22

Reman Loránd Tibor

ÁOK

IV

23

Kupás Katalin

ÁOK

V

24

Szabo Arnold

ÁOK

V


8.Képalkotó eljárások a melldiagnosztikában

1

Hozdik Mirjam Brigitta

ÁOK

IV

2

Nagy Anna

ÁOK

V

3

Kövendi Anita-Andrea

ÁOK

VI

4

Szanto Ludovic-Alexandru

ÁOK

IV

5

Nagy Henrik

ÁOK

IV

6

Szabó Amália Izabella

ÁOK

IV

7 

Almasi Maria-Magdolna 

ÁOK 

IV 

8 

Nemes József-Nórbert 

ÁOK 

IV 

9 

Reman Lorand-Tibor 

ÁOK 

IV 

10 

Nagy Alida 

ÁOK 

IV 

11 

Móriczi Renáta 

ÁOK 

IV 

12 

Teutsch Brigitta 

ÁOK 

V 

13 

Tatár Anita 

ÁOK 

V 

14 

Lázár Krisztina 

ÁOK 

IV 

15 

Marton Kincső 

ÁOK 

V 

16 

Gyenge Bernát 

ÁOK 

V 

17 

Balázs Hanna 

ÁOK 

IV 

18 

Bernadette Gábor 

Rezidens 

VI 

19 

Miklos Stefánia 

ÁOK 

IV 

20 

Ágoston Mátyás-Pál 

ÁOK 

V 

21 

Orban Emese 

ÁOK 

V 

22 

Kiss Beatrix-Rebeka 

ÁOK 

IV 

23 

Varró Ágota-Orsolya 

ÁOK 

VI 

24 

Hack Beatrix 

ÁOK 

V 

25 

Szabó Evelin-Andrea 

ÁOK 

VI 


9. Alapvető sebésztechnika - csomózás és varrattípusok

1

Katona Orsolya-Brigitta

ÁOK

V

2

Szőke Hunor

ÁOK

V

3

Csaba Márton

ÁOK

IV

4

Berki Dávid

ÁOK

IV

 

5

Rácz Gergő

ÁOK

IV

6

Izsák Mildred Beatrix

ÁOK

IV

7

Miklos Adél Katalin

ÁOK

VI

8

Kali-Tövisi Róbert

ÁOK

IV

9

Kolozsvári Aliz

ÁOK

VI

10

Jánosi Kriszta

ÁOK

VI

11

Rus Tamás

ÁOK

V

12

Miklós Adél Katalin

ÁOK

VI

13

Balázs-Urkon Éva

ÁOK

V

14

Hidi Andrea-Júlia

ÁOK

IV

15

Domokos Ágota

ÁOK

V

16

Gagyi Rita-Beáta

ÁOK

V

17

Slezinger Lóránd Csaba

ÁOK

VI

18

Márton Emőke

ÁOK

I

19

Coman Alexandra

ÁOK

VI

20

Deak Bernadett

ÁOK

VI

21

Tőkés Nikolett

ÁOK

II

22

Chetan Ingrid Ana

ÁOK

II

23

Bodoni Adrienn

ÁOK

III

24

Deé Erika

ÁOK

IV

25

Sükös Dóra-Andrea

ÁOK

II

 

10. Gasztro-entero anasztomózisok a felső tápcsatornai sebészetben

1

Barabás Róbert

ÁOK

IV

2

Bencze Barna

ÁOK

IV

3

Fűsűs Bettina-Juliánna

ÁOK

IV

4

Brassai Brigitta Enikő

ÁOK

V

5

Bara Zsolt

ÁOK

IV

6

Kovács Hunor

ÁOK

V

7

Kiss Botond István

ÁOK

V

8

Kiss Petra

ÁOK

V

9

Lévay Klára

ÁOK

IV

10

Kirei Noemi

ÁOK

IV

11

Kiss Beatrix- Rebeka

ÁOK

IV

12

Ary Dalma

ÁOK

II

13

Jakab Nándor

ÁOK

III

14

Csiszer Mónika

ÁOK

II

15

Varga Larissza-Barbara

ÁOK

III

16

Bányai-Kovács Nándor

ÁOK

V

17

Móriczi Renáta

ÁOK

IV

18

Moisa Valentin

ÁOK

IV

19

Sebestyén Bettina

ÁOK

IV

20

Tamás Andrea

ÁOK

II

21 

László Ágnes 

ÁOK 

III 

22 

Csiszer Mónika 

ÁOK 

II 

23 

Ilyés Andrea 

ÁOK 

III 

24 

Czimbalmos Ágnes 

ÁOK 

II 

25 

Krányák Dóra 

ÁOK 

VI 

 

11. BLS - Alapszintű újraélesztés

 

   14:00-15:30

   

1

Fülöp Réka Linda

ÁOK

II

2

Nagy Zsuzsa-Noémi

ÁOK

IV

3

Bogdán Eszter

ÁOK

II

4

Biró Blanka-Renáta

ÁOK

III

 

5

Kovács Norbert

ÁOK

III

6

Bordi Beatrix

ÁOK

II

7

Laszlo Orsolya

ÁOK

IV

8

Szikszai Sára

ÁOK

V

 

15:30-17:00

   

9

Komsa Tamás

ÁOK

V

10

Kozma Kinga

ÁOK

IV

11

Despa Boglárka

ÁOK

II

12

Mojzi Orsolya

ÁOK

II

13

Lozsádi Zsombor

ÁOK

II

14

Györffy Dávid

ÁOK

III

15

Pethő Adél

Egészségügyi Főiskola Kar

IV

16

Demeter Bernadett

ÁOK

III

.

17:00-18:30

   

17

Delne Attila

ÁOK

III

18 

Tóth Tamás 

ÁOK 

III 

19 

Gyöngyösi Imola 

ÁOK 

VI 

20 

Kertész Eszter 

ÁOK 

VI 

21 

Kovács Norbert 

ÁOK 

V 

22 

Paniti Rolland 

ÁOK 

IV 

23 

Jakab Artur 

ÁOK 

III 

24 

Fazakas Attila 

ÁOK 

III 

 

18:30-19:00 

 

 

25 

Fehér Ádám 

ÁOK 

III 

26 

Szabó Hanna 

ÁOK 

V 

27 

Péter Andrea 

ÁOK 

II 

28 

Király Ruth 

ÁOK 

III 

29 

Nagy Renáta-Andrea 

ÁOK 

V 

30 

Toth Orsolya 

ÁOK 

V 

 
12. Oro- tracheális intubáció

 

14:00-15:30

   

1

Fodor Emese

ÁOK

VI

2

Elekes Iringó

ÁOK

V

3

Almási Laura

ÁOK

V

4

Szilágyi Tímea

EFK

IV

5

Szilágyi Emma Magdolna

ÁOK

IV

6

Molnár Emőke

ÁOK

IV

7

Lichtfusz Adolf

ÁOK

II

8

Kovács Nándor

ÁOK

III

 

15:30-17:00

   

9

Ambrus Bernadett

ÁOK

VI

10

Ambrus Bernadett

ÁOK

VI

11 

Czimbalmos Agnes 

ÁOK 

II 

12 

Selyem Zorán Tibor 

ÁOK 

II 

13 

Nemeth Nikolett 

ÁOK 

II 

14 

Balázs Hanna 

ÁOK 

IV 

15 

Király Anita 

ÁOK 

II 

16 

Boncidai Hortenzia 

ÁOK 

VI 

.

17:00-18:30

   

17 

Mészáros Lilla 

ÁOK 

III 

18 

Tamás Barbara 

ÁOK 

II 

19 

Vajna Dorka 

ÁOK 

II 

20 

László Ágnes 

ÁOK 

III 

21 

Szabó Johanna 

ÁOK 

II 

22 

Balint Eduard Csaba 

ÁOK 

IV 

23 

Luka Gabriella 

ÁOK 

III 

24 

Tok Eszter 

ÁOK 

III 

 

18:30-20:00

   

25 

Marthy Ágota 

ÁOK 

II 

26 

Voloncs Szilvia 

ÁOK 

II 

27 

Lurcza Gyula 

ÁOK 

V 

28 

Imre László 

ÁOK 

III 

29 

Gurza Kriszta-Beáta 

ÁOK 

II 

30 

Leopold Krisztina 

ÁOK 

II 

31 

Gyöngyösi Imola 

ÁOK 

VI 

32

Váncza Johanna

ÁOK

III

 

13. SürgősségiUH vizsgálat 

 

14:00-15:30

   

1

Erdei Dorottya Hannelore

ÁOK

VI

2 

Csiki Ferenc Attila 

ÁOK 

IV 

3 

Vass Mihály 

ÁOK 

VI 

4 

Mihály Péter 

ÁOK 

VI 

5 

Berecki Bernadett 

ÁOK 

VI 

6 

Kotró Réka 

ÁOK 

VI 

7 

Mosoni András 

ÁOK 

VI 

8 

Ottóffy Máté 

ÁOK 

V 

 

15:30-17:00

   

9 

Bányai-Kovács Arnold-Dezső 

ÁOK 

IV 

10 

Fábián Emese 

ÁOK 

IV 

11 

Barabás Andrea Szidónia 

ÁOK 

VI 

12 

Simó Gergely 

ÁOK 

IV 

13 

Lukács Izabella 

ÁOK 

I 

14 

Sárkány István 

ÁOK 

II 

15 

Laposi Klementina 

ÁOK 

V 

 

17:00-18:30

   

16 

Bakcsi Anita 

ÁOK 

IV 

17 

Trentea Andreea Mihaela 

ÁOK 

V 

18 

Balla Emőke 

ÁOK 

V 

19 

Laczkó Csenge Emese 

ÁOK 

III 

20 

Labancz Eszter 

ÁOK 

III 

21 

Lajos Anna Rebeka 

ÁOK 

V 

22 

Osváth Éva 

ÁOK 

VI 

23 

Domahidi Bernadett 

ÁOK 

IV 

24 

Szilagyi Kinga 

ÁOK 

III 

 

18:30-20:00

   

25 

Bőti Gergely-István 

ÁOK 

II 

26 

Blázer Imola- Boglárka 

ÁOK 

IV 

27 

Gaier Melinda 

ÁOK 

V 

28 

Czerán Botond 

ÁOK 

V 

29 

Paizs István-Csaba 

ÁOK 

IV 

30 

Bögözi Réka 

ÁOK 

V 

31 

Dénes Mária Orsolya 

ÁOK 

V 

32 

Szabo Orsolya 

ÁOK 

IV 

 

14. Az inkontinencia korszerű ellátása 

1 

Karabinos Kinga 

ÁOK 

VI 

2 

Naszodi Norbert 

ÁOK 

VI 

3 

Nagy Henrik 

ÁOK 

IV 

4 

Paizs István-Csaba 

ÁOK 

IV 

5 

Szabó László 

ÁOK 

IV 

6 

Kiss Petra 

ÁOK 

V 

7 

Fábián Emese 

ÁOK 

IV 

8 

Ionescu Cristian-Norbert 

ÁOK 

IV 

9 

Ordog Andrea 

ÁOK 

IV 

10 

Beres Hanga 

ÁOK 

VI 

11

Pál Jakab Ádám 

ÁOK 

IV 

12 

Deé Erika 

ÁOK 

IV 

13 

Kirei Noémi 

ÁOK 

 IV

14 

Móriczi Renáta 

ÁOK 

 

15 

Rémán Lóránd Tibor 

ÁOK 

 

 

15. Színek és àrnyak a patológiában: a tetoválàs 

1 

Kósa-Ráksi Rebeka 

ÁOK 

IV 

2 

Kakucs Zsófia 

ÁOK 

IV 

3 

Hack Beatrix 

ÁOK 

V 

4 

Nagy Simon Péter 

ÁOK 

IV 

5 

Gyenes Dominik 

ÁOK 

IV 

6 

Demián Monica-Beáta 

ÁOK 

V 

7 

Huszar Beata-Bernadett 

ÁOK 

III 

8 

Müller Edit Edina 

ÁOK 

VI 

9 

Bekő Anna 

ÁOK 

III 

10 

Kedves Renáta 

ÁOK 

III 

11 

László Tamás 

ÁOK 

IV 

12 

Socaci Anita 

ÁOK 

IV 

 

13 

Oroian Laura 

ÁOK 

VI 

14 

Török Katalin 

ÁOK 

III 

15 

Takacs Szende 

ÁOK 

IV 

16 

Morar Aliz 

ÁOK 

III 

17 

Székely Xénia 

ÁOK 

IV 

18 

Suteu Erika 

ÁOK 

IV 

19 

Váncza Johanna 

ÁOK 

III 

20 

Tamás Katalin 

ÁOK 

IV 


16.  Gyereksebészet - Kummunikáció a daganatos gyerekekkel és szüleikkel a gyereksebész és ortopéd szemszögéből

1 

Sipos Gergely 

ÁOK 

VI 

2 

Bustya Orsolya 

ÁOK 

III 

3 

Bálint Dóra-Sarolta 

ÁOK 

IV 

4 

Kiss Emese Csenge 

ÁOK 

VI 

5 

Koncsárd Alíz 

ÁOK 

III 

6 

Balogh Bendeguz 

ÁOK 

VI 

7 

Lamberti Anna Gabriella 

ÁOK 

V 

8 

Gálfi Ágota Beáta 

ÁOK 

III 

9 

Fülöp Ágnes 

ÁOK 

III 

10 

Schmidt Yvett 

ÁOK 

I 

11 

Schmidt Simona 

ÁOK 

I 

12 

Meltzer Márta 

ÁOK 

III 

13 

Varga Renáta 

ÁOK 

I 

14 

Demeter Melinda 

ÁOK 

I 

15 

Munzlinger Noémi 

ÁOK 

VI 


17. Mert az orvos is ember - bevezető a Bálint-csoportba 

1 

Domokos Kamilla 

ÁOK 

IV 

2 

Márton Helga-Zsófia 

ÁOK 

VI 

3 

Nagy Bernadett 

ÁOK 

V 

4 

Koszta Zsuzsánna 

ÁOK 

I 

5 

Tamás Betti 

ÁOK 

II 

6 

Váncza Erzsébet 

ÁOK 

II 

7 

Tatár Anita 

ÁOK 

V 

8 

Teutsch Brigitta 

ÁOK 

V 

9 

Marton Kincső 

ÁOK 

V 

10 

Ilyés Andrea 

ÁOK 

III 

11 

Fazakas -Enyed Orsolya 

ÁOK 

V 

12 

Erdei Dorottya Hannelore 

ÁOK 

VI 

13 

Török Izabella-Melinda 

ÁOK 

VI 

14 

Bende Ágota 

ÁOK 

V 

15 

Bándi Eszter 

ÁOK 

IV 

16 

Oprişor Kriszta 

ÁOK 

II 

17 

Geréb Barbara 

ÁOK 

II 

18 

Molnár Evelyn - Ágnes 

ÁOK 

III 

19 

Szilágyi Péter 

ÁOK 

II 

20 

Szanto Ludovic - Alexandru 

ÁOK 

IV 

 

    Gyógyszerészeti Kar
1. Inzulin mérése HPLC-UV módszerrel 

 

  10:00-12:00

   

1 

Szigeti Katalin 

GYK 

IV 

2 

Kis Andrea 

GYK 

IV 

3 

Keszeg Mónika 

GYK 

IV 

4 

Lieb Dorottya 

GYK 

IV 

5 

Kun Beatrix 

GYK 

IV 

 

12:00-14:00

   

6 

Kalló Judit 

GYK 

V 

7 

Szőke Henrietta 

GYK 

IV 

8 

Bartalis-Fábián Ágnes 

GYK 

IV 

9 

Kósa Kázmér 

GYK 

V 

10 

Zolcseak István 

GYK 

V 

 

2. Kígyóméreg: a toxintól a hatóanyagig 

1 

Szemán Ágnes 

GYK 

IV 

2 

Pap Andrea 

GYK 

II 

3 

Kósa Kázmér 

GYK 

V 

4 

Orbán Orsolya 

GYK 

II 

5 

Miklós Zelma 

GYK 

II 

6 

Bondor Rhodé Orsolya 

GYK 

III 

7 

Szikszai Katalin 

GYK 

III 

8 

Székely Kinga 

GYK 

III 

9 

Bálint Orsolya 

GYK 

V 

10 

Csukor Brigitta 

GYK 

III 

11 

Krizbai Sarolta 

GYK 

III 

12 

Orbán Szende 

GYK 

II 

13 

Nagy Kasza Andrea 

GYK 

III 

14 

Szilágyi Eszter 

GYK 

II 

15 

Szabó Timea 

GYK 

II 

16 

Ilyés Zsófia 

GYK 

I 

17 

Nagy Miklós 

GYK 

II 

18 

Zsebenyi Beatrix 

GYK 

II 

19 

Zatykó Imola 

GYK 

II 

20 

Tódor Timea 

GYK 

I 

21 

Bakó Eszter 

GYK 

V 

22 

Demjén Melinda 

GYK 

III 

23 

Pál-Kendy Botond 

GYK 

IV 

24 

Háznagy Márton Benedek 

GYK 

V 

25 

Szilasi Tamás János 

GYK 

IV 

26 

Sükösd Helén Beatrix 

GYK 

I 

27 

Oltyan Renata Edina 

GYK 

I 

28 

Rausz Adrienn 

GYK 

III 

29 

Demeter Eszter 

GYK 

V 

30 

Birtalan Lóránd 

GYK 

V 

31 

Ciocan Ágnes 

GYK 

V 

32 

Nagy Beáta Brigitta 

GYK 

V 

33 

Hadnagy Andrea 

GYK 

III 

34 

Bálint Orsolya 

GYK 

IV 

35 

Szabó Timea 

GYK 

I 

36 

Molnar Tas Szilveszter 

GYK 

I 

37 

Sándor Eszter 

GYK 

III 

38 

Nagy Dávid 

GYK 

I 

39 

Kalló Judit 

GYK 

V 

40 

Szőcs-Kurkó Sebestyén 

GYK 

I 

 

3. Gyógyszeres mikro - és/vagy nanoszálak előállítása electrospinningel 

1 

Urkon Melinda 

GYK 

IV 

2 

Ferencz Elek 

GYK 

V 

3 

Bartalis-Fábián Ágnes 

GYK 

IV 

4 

Szőke Henrietta 

GYK 

IV 

5 

Kovács Orsolya - Kinga 

GYK 

IV 

6

Kósa Nóra 

GYK 

V 

7 

Klosz Beáta 

GYK 

V 

8 

Biro Mária Magdolna 

GYK 

IV 

9 

Széri Anita 

GYK 

IV 

10 

Benkő Emőke 

GYK 

IV 

 

    Fogorvostudományi Kar

1.Periimplantáris csontpótlás gyakorlata a SmartBuilder titánháló segítségével 

1 

Veress Szidónia Krisztina 

FOK 

IV 

2 

Vincze pa krisztina 

FOK 

VI 

3 

Domokos Hunor 

FOK 

III 

4 

Mihaly Nikoletta 

FOK 

VI 

5 

MIKLOS Adorjan 

FOK 

VI 

6 

Vinceller Akos 

FOK 

III 

7 

Kovács Emőke 

FOK 

III 

8 

Kádár Norbert-János 

FOK 

IV 

9 

Márk Krisztina 

FOK 

III 

10 

Sebestyèn Norbert 

FOK 

V 

11 

Nagy Regina 

FOK 

IV 

12 

Jozsa Enikő 

FOK 

V 

13 

Küsmödi Renata 

FOK 

III 

14 

Asztalos Hunor 

FOK 

V 

15 

Sebok Boglarka 

FOK 

V 

 

2.Fogászati fényképezés 

1 

Ádám Lea 

FOK 

I 

2 

Szabó Stefánia 

FOK 

I 

3 

Csomos Zsófia 

FOK 

I 

4 

Soma Horváth 

FOK 

I 

5 

Csiszér Andrea 

FOK 

II 

6 

Baczó Albert Bence 

FOK 

II 

7 

Csiky Melanie Júlia 

FOK 

II 

8 

Farkas Tamás 

FOK 

II 

9 

Sata Andrea 

FOK 

II 

10 

Tüzes László 

FOK 

IV 

11 

Domokos Hunor 

FOK 

III 

12 

Gyetko Réka 

FOK 

III 

13 

Kövendi Hilda- Anetta 

FOK 

IV 

14 

Kiss Boglarka 

FOK 

III 

15 

Gecse Boglárka 

FOK 

I 

16 

Chereji Odett 

FOK 

I 

17 

Lang Alexandra-Emilia 

FOK 

IV 

18 

Adorjáni Anna Diána 

FOK 

IV 

 

3. Fogászati radiológia (CBCT) 

1 

Holló Réka

FOK 

IV 

2 

Lőrincz Hajnal 

FOK 

III 

3 

Lang Alexandra-Emilia 

FOK 

IV 

4 

Imreh Judit Edua 

FOK 

VI 

5 

Balint Szilvia 

FOK 

III 

6 

Almási Anette-Zsuzsanna 

FOK 

III 

7 

Gyetko Reka 

FOK 

III 

8 

Nagy Levente 

FOK 

III 

9 

Bán Andrea 

FOK 

III 

10 

Balazs Norbert 

FOK 

III 

11 

Szabó Tamás Attila 

FOK 

IV 

12 

Cseh Noémi 

FOK 

III 

13 

Engi Emese 

FOK 

III 

14 

Csillag Eszter 

FOK 

III 

15

Nagy Regina  FOK  IV

 

4. Csonkelőkészítés gyakorlata akrilát és kihúzott fogakon 

1 

Makkai Zsigmond 

FOK 

VI 

2 

Kaján Janka 

FOK 

VI 

3 

Bodó Tamás-Örs 

FOK 

VI 

4 

Szabó Júlia 

FOK 

VI 

 

5 

Kallos Henrietta 

FOK 

VI 

6 

Toducz Emma 

FOK 

VI 

7 

Lukács Helga-Erika 

FOK 

VI 

8 

Lakatos Lehel-Balazs 

FOK 

VI 

9 

Bot Timea 

FOK 

V 

10 

Mátyás Barta Kinga 

FOK 

V 


5. Implantáció 3in1: varrástechnika- implantátum behelyezés- lenyomatozás 

1 

Veress Gabriella 

FOK 

IV 

2 

Gergely Noémi 

FOK 

IV 

3 

Decker Roland 

FOK 

V 

4 

Juhász Kincső 

FOK 

IV 

5 

Fazakas Beáta 

FOK 

V 

6 

Fleischer Gellért János 

FOK 

V 

7 

Saghi Kinga 

FOK 

III 

8 

Juhász Kincső Réka 

FOK 

IV 

9 

Imre Botond 

FOK 

IV 

10 

Bukovszky Botond 

FOK 

IV 

11 

Szekrény Anita 

FOK 

IV 

12 

Sebők Boglarka 

FOK 

V 

13 

Igyártó Gyopárka 

FOK 

IV 

14 

Varga Izabella 

FOK 

IV 

15 

Asztalos Hunor 

FOK 

V 

16 

Fülöp Réka 

FOK 

IV 

17 

Toth Edina Henrietta 

FOK 

IV 

18 

Gál Zoltán 

FOK 

V 

19 

Szakács Brigitta 

FOK 

III 

20 

Salló Tímea 

FOK 

V 

21 

Gálfi Andrea 

FOK 

III 

22 

Bokor Eszter-Anna 

FOK 

III 

23 

Küsmödi Renáta 

FOK 

III 

24 

Holló Réka 

FOK 

III 

25 

Kertész Anita 

FOK 

VI 

26 

Szakács Simon Csongor 

FOK 

VI 

27 

Schvarczkopf Csilla 

FOK 

VI 

28 

Simo Andreea 

FOK 

V 

29 

Kövendi Hilda- Anetta 

FOK 

IV 

30 

Csender Anett 

FOK 

IV 


6. Kofferdám izolálás 

1 

Albert Blanka 

FOK 

III 

2 

Csapó Marcell 

FOK 

VI 

3 

Berecki Előd 

FOK 

III 

4 

Akacsos Szidonia 

FOK 

VI 

5 

Nagy Anita 

FOK 

VI 

6 

Moldován Norbert 

FOK 

V 

7 

Kiss Boglárka 

FOK 

III 

8 

Deac Erzsébet 

FOK 

IV 

9 

Róth Luca 

FOK 

IV 

10 

Hézső Beáta 

FOK 

III 

11 

Miklós Noémi 

FOK 

III 

12 

Péter Szilvia 

FOK 

V 

13 

Tálas (Bodor) Ingrid 

FOK 

V 

14 

Keintzel Réka-Laura 

FOK 

V 

15 

Nagy Izabella 

FOK 

V 

16 

Katyi Petra 

FOK 

IV 

 

    Kartól függetlenül

1. Hormonok és a várandósság 

1 

Nagy Dorottya 

ÁOK 

VI 

2 

Nagy Brigitta 

ÁOK 

VI 

3 

Murgui Orsolya 

ÁOK 

III 

4 

Kiss Annamária 

ÁOK 

VI 

5 

Mester Loránd 

ÁOK 

VI 

6 

Jánó Tünde 

ÁOK 

V 

7 

Gondos Erika 

ÁOK 

VI 

8 

Biró Júlia 

ÁOK 

IV 

9 

Bándi Eszter 

ÁOK 

IV 

10 

Papp Andrea-Kinga 

ÁOK 

III 

11 

Beke Noémi 

ÁOK 

VI 

12 

Berki Ádám-József 

ÁOK 

IV 

13 

Zolcseak István 

GYK 

V 

14 

Ferencz Helén-Anna 

ÁOK 

V 

15 

Beres Hanga 

ÁOK 

VI 

16 

Szász Hilda-Aletta 

ÁOK 

III 

17 

Kertész Eszter 

ÁOK 

VI 

18 

Adorján Márta 

ÁOK 

VI 

19 

Szakács Katalin 

ÁOK 

VI 

20 

Pap Nóra 

ÁOK 

VI 

21 

Lántzky Andrea 

ÁOK 

VI 

22 

Baricz Anita-Zsuzsanna 

ÁOK 

IV 

23 

Pál Emőke 

GYK 

V 

24 

Erőss Ákos

ÁOK 

IV 

25 

Pap Noémi 

ÁOK 

III 

26 

Antal Hajnalka 

ÁOK 

IV 

27 

Nagy Alida 

ÁOK 

IV 

28 

Török Izabella-Melinda 

ÁOK 

IV 

29 

Szilagyi Alice 

GYK 

IV 

30 

Mihály Andrea 

ÁOK 

IV 

31 

Petrea Andreea 

GYK 

V 

32 

Csatlós Andrea 

ÁOK 

IV 

33 

Horvát Izabella 

GYK 

IV 

34 

Becze Sarolta-Ágnes 

ÁOK 

V 

35 

Hankovszky Arnold 

ÁOK 

V 

36 

Kardos Krisztina 

ÁOK 

III 

37 

Bartalis Eszter 

ÁOK 

V 

38 

Horváth Helga 

GYK 

IV 

39 

Lázár Krisztina 

ÁOK 

IV 

40 

Joudi Bernadette 

ÁOK 

V 

41 

Nagy-Lakatos Boglárka-Nikolett 

ÁOK 

IV 

42 

Kelemen Tünde 

GYK 

V 

43 

Czimbalmos Nándor 

ÁOK 

IV 

 

44 

Székely Krisztina 

GYK 

V 

45 

Lőrincz Orsolya 

GYK 

V 

46 

Szekeres Dóra-Edina 

GYK 

IV 

47 

Szilagyi Beatrix 

GYK 

IV 

48 

Szakács Kinga 

ÁOK 

VI 

49 

Máté Zselyke 

GYK 

IV 

50 

Barta Renáta 

ÁOK 

IV 

51 

Szigeti Amália 

GYK 

III 

52 

Bartha Izabella 

GYK 

V 

53 

Szodorai Rita 

ÁOK 

V 

54 

Nagy Zsuzsa 

GYK 

III 

55 

Szakács Dóra 

ÁOK 

III 

56 

Varga Vivien 

ÁOK 

III 

57 

Miklós Emőke 

GYK 

III 

58 

Kovacs Irén 

GYK 

V 

59 

Dénes Hilda 

ÁOK 

IV 

60 

Deac Evelyn 

ÁOK 

IV 

 

2. Genetika - A genetika eszközei a humán mikrobiom megismerésében 

1 

Siklódi Boglárka 

ÁOK 

VI 

2 

Ilyés Norbert 

ÁOK 

IV 

3 

Stan Emil 

ÁOK 

IV 

4 

Göncz Adrienn-Zsuzsanna 

ÁOK 

V 

5 

Kovács Izabella 

ÁOK 

V 

6 

Havadtői József 

ÁOK 

II 

7 

Kósa Johanna 

ÁOK 

III 

8 

Fülöp Andrea 

ÁOK 

V 

9 

Zsigmond Adrienn 

ÁOK 

IV 

10 

Turos Greta 

GYK 

IV 

11 

Lázár Aletta 

Csíkszeredai 

II 

12 

Fekete Beáta 

GYK 

IV 

13 

Kovacs Nimrod 

ÁOK 

VI 

14 

Ravasz Tamara 

ÁOK 

IV 

15 

Maxem Andor 

GYK 

II 

16 

Bálint István 

GYK 

III 

17 

Schvartzkopf Gertrud 

GYK 

III 

18 

Hobai Henrietta 

GYK 

III 

19 

Schmidt Kinga 

GYK 

V 

20 

Miklós Izolda 

GYK 

V 

21 

Trufasu Debora 

GYK 

IV 

22 

Varga Henrietta Kinga 

GYK 

IV 

23 

Tuzson Ágnes 

FOK 

V 

24 

László Tamás 

ÁOK 

IV 

25 

Csorvási Melinda 

ÁOK 

II 

 

3. Biokémia - korszerű analitikai módszerek a biokémiában 

 

19:00-20:00

   

1 

Lovas Miklós 

ÁOK 

IV 

2 

Beiland Brigitte 

GYK 

V 

3 

Deák Erika 

GYK 

I 

4 

Tolokan Hermina Andrea 

GYK 

V 

5 

Nagy-Lőrincz Géza 

GYK 

V 

6 

Balogh Leona 

GYK 

V 

7

Kovacs Alexandra

GYK

III

8 

Koncsárd Alíz 

ÁOK 

III 

9 

Kovács Izabella 

ÁOK 

V 

10 

Simó Gergely 

ÁOK 

IV 

11 

Kolcsár Ágnes 

GYK 

III 

12 

Hallai Friderika Amália 

FOK 

I 

13 

Sándor Krisztina 

GYK 

I 

14 

Deák Erika 

GYK 

I 

15 

Vizi Henrietta 

GYK 

I 

20:00-21:00 

16 

Forró Csenge 

FOK 

I 

17 

Nagy Zsuzsa 

GYK 

III 

18 

Szigeti Amália 

GYK 

III 

19 

Simon Bernadett 

GYK 

I 

20 

Krucz Dávid-Péter 

GYK 

I 

21 

Csiszér Andrea 

FOK 

II 

22 

Csukor Brigitta 

GYK 

III 

23 

Tóth Ádám 

ÁOK 

III 

24 

Kovacs Alexandra 

GYK 

III 

25 

Székely Erik 

FOK 

I